• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Rozszerzenia do Dragon Age RPG

Oto dodatki do papierowego RPG

 

Twarze Thedas: Tallis

Darmowa Zawartość Dodatkowa (DLC) do Dragon Age PRG

Scenariusz i produkcja: Will Hindmarch

W oparciu o materiał od Felici Day i Zespołu Dragon Age

Projekt graficzny: Hal Mangold

Rysunki: Leroy Chen, Nate LaMartina, Matt Rhodes

5-stronicowy kolorowy PDF ważący 2.1 MB

Kompatybilny z Systemem AGE

Zabójcza i dowcipna elfia zabójczyni imieniem Tallis jest nowym ekscytującym dodatkiem do świata Dragon Age, debiutuje zarówno w oryginalnym serialu internetowym, Dragon Age: Odkupienie, napisanym i zagranym przez Felicię Day, jak i w zawartości do pobrania do Dragon Age II, Znaku Zabójcy. Felicia Day stworzyła postać Tallis i prezentuje ją w obu projektach. Teraz, z tym krótkim DLC dla gry fabularnej Dragon Age, MG może zaimportować tę intrygującą postać do swoich kampanii.

Twarze Thedas: Tallis rozpoczyna się od wywiadu z Felicią, z którego dowiadujemy się wiele o procesie, przez który przeszła aby stworzyć swoją postać. W tym artykule znajdziesz podstawowe informacje na temat Tallis, pomysły jak użyć jej w swojej grze Dragon Age i statystyki dla niej od 1 do 10 poziomu. A to wszystko za darmo!

Odkryj Twarze Thedas już dziś.

Stworzenia Thedas: Wiwerna

Stworzenia Thedas: Wiwerna

Zawartość Dodatkowa (DLC) do Dragon Age PRG

Cena: 0.99 $

Scenariusz i produkcja: Will Hindmarch

W oparciu o m materiał od Zespołu Dragon Age

Projekt graficzny: Hal Mangold

Rysunki: Caspar Konefal i Francis Lacuna

5-stronicowy kolorowy PDF ważący 2.6 MB

Kompatybilny z Silnikiem AGE

Niesławne znane z dzikości, wiwerny z Thedas są legendarne dla plebsu i królów. Przenieś te przerażające stworzenie ze "Znaku Zabójcy", DLC do gry video Dragon Age do twojej kampanii papierowego RPG, ten PDF zawiera pełne dane statystyczne, opis lore świata gry i informacje na temat sławnego, rzadkiego, halucynogennego, alkoholu sporządzonego z jadu Wiwerny. Najnowszy wpis do Dragon Age RPG DLC jest tutaj!

Twarze Thedas: Varric

Twarze Thedas: Varric

DLC do Dragon Age RPG

Scenariusz i produkcja: Will Hindmarch

Oparte na pracy Zespołu Dragon Age

Projekt graficzny: Hal Mangold

Artyści: Matt Rhodes, Ramil Sunga, Nick Thornborrow

10-stronicowy, w pełni kolorowy plik PDF (rozmiar 3 MB)

Kompatybilny z Systemem AGE


Gdziekolwiek pójdzie, Varric Tethras (sarkastyczny łotrzyk i lojalny towarzysz w Dragon Age 2) nawiązuje przyjaźnie, poznaje lokalne legendy oraz najgorętsze ploteczki. Gdziekolwiek pójdzie, jego wyjątkowa i bezcenna kusza, Bianka, jest zawsze pod ręką. Gdziekolwiek pójdzie, napotyka problemy i skarby warte świeczki.

W Twarzach Thedas: Varric poznajemy opowieść Varrica, która może być bliska prawdzie. Ten dodatek rozpoczyna się wywiadem z Mary Kirby, pisarką od BioWare, twórczynią Varrica, która najwyraźniej wie o nim więcej, niż mówi. ("Była pewna dziewczyna, złożyłem obietnicę. Historia Bianki jest jedyną, której nie mogę opowiedzieć.")

Po wywiadzie, dowiesz się trochę o przeszłości Varrica i o sposobach wykorzystania go w twojej kampanii Dragon Age RPG, wraz ze statystykami łotrzyka na poziomach od 1 do 5 oraz wytycznymi na temat używania talentu "Kontakty" czy tworzenia unikalnych przedmiotów dla postaci graczy. Wreszcie, zawarte będą też statystyki Wisielca w Kirkwall, jedynej w swoim rodzaju skórzanej kurtki Varrica oraz samej Bianki.

poniedziałek, 09 styczeń 2012 02:08 Napisał