• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Dragon Age RPG Zestaw 1

Pierwszy zestaw do papierowego RPG z Dragon Age

 

Dragon Age RPG, Zestaw 1

Cena: $29.95

Roleplay Dark Fantasy

Autor: Chris Pramas

Format: Zestaw pudełkowy (Zawiera dwie książki z zasadami gry, jedną mapę w postaci plakatu i 3 sześciościenne kostki)

Nowa Era Roleplaya Fantasy

Opis:

Minęło setki lat, odkąd ostatnia Plaga spustoszyła świat Thedas. Wielu wierzy, że to się nigdy więcej nie powtórzy, że Era Smoków minie bez powstania takiego zła. Mylą się. Pod ziemią znajduje się mnóstwo mrocznych pomiotów. Narodził się nowy arcydemon, z którym Plaga będzie nękać świat i przyciemni niebo. Mieszkańcy Thedas potrzebują pokolenia bohaterów, ale kto odpowie na wezwanie?

Roleplay Fantasy wraca do swoich mrocznych, nie skalanych korzeni RPG Dragon Age, najnowsza gra firmy, która dostarczyła Wam grę Pieśń Lodu i Ognia oraz Mutants & Masterminds. W oparciu o ciepło przyjętą przez krytyków grę komputerową Dragon Age: Początek, RPG Dragon Age dostarcza ekscytujący, bogaty świat BioWare na plansze. Stwórz własnego bohatera i weź własny los w swoje ręce, kiedy Plaga po raz kolejny dotyka Thedas.

Zaprojektowane przez nagradzanego autora, Chrisa Pramasa (Warhammer Roleplay, Freeport), Dragon Age zawiera zupełnie nowy system gry, łatwy do opanowania i ekscytujący w rozgrywce. Pudełkowa wersja zawiera:

- 64-stronicowy Przewodnik Gracza ze wstępem do planszowego roleplaya, krótką historią Thedas i spisem narodowości Fereldenu, kompletny przewodnik tworzenia postaci, zasady rządzące poszczególnymi klasami i umiejętności postaci, elementarz magii i podstawowe zasady gry

- 64-stronicowy Przewodnik Mistrza Gry z wprowadzeniem do tej kluczowej roli, porady dotyczące prowadzenia gry, zaawansowane zasady gry i wstęp wprowadzający bohaterów w świat Dragon Age.

- Piękna mapa z krainami Fereldenu, gdzie rozpoczyna się RPG Dragon Age.

- 3 sześcio-ścienne kostki.

RPG Dragon Age doskonale nadaje się na planszowy roleplay. Podstawowy system jest łatwy w użyciu i większość działań da się zweryfikować za pomocą rzutu kością. Dragon Age również zawiera innowacyjny system, który sprawia, że walka i rzucanie czarów jest pełne napięcia i ekscytujące.

Zatem spotkaj się z przyjaciółmi, chwyć za kości i przygotuj się na wejście do świata bohaterów i czarnych charakterów, rycerzy i mrocznych pomiotów, bogów i demonów... świata Dragon Age!

Uwaga: RPG Dragon Age zostało wydane w serii czterech zestawów, z których każdy zawiera 5 poziomów gry. Zestaw 1 jest dla postaci z poziomami 1-5. Zestaw 2 - 6-10, zestaw 3 - 11-15 i zestaw 4 - 16-20. Każdy zestaw zawiera Przewodnik Gracza i Mistrza Gry oraz dodatki takie jak kości lub mapy. Zestaw zawiera nie tylko informacje o postaciach, talentach, magicznych przedmiotach, zaklęciach i potworach, ale jest także zbiorem materiałów o Thedas i przygodach w tym świecie.

poniedziałek, 09 styczeń 2012 01:39 Napisał