• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Dragon Age: Legendy

Dragon Age Legends to gra flashowa przeznaczona na Facebook i Google+, osadzona w świecie Dragon Age. Jest to następca Dragon Age Journeys i ma powiązania z Dragon Age II. Historia kręci się wokół protagonisty, zaufanego sojusznika Ravi, obecnego wicehrabi Kaiten, który wyrusza, by odkryć tajemnicze okoliczności związane z synem Ravi, Eitonem.

 

Fabuła:

13 lat minęło, odkąd grupa wojowników pod wodzą Templariusza Ravi'ego zebrała się razem, aby powstrzymać plugawca od zniszczenia jednego z miast Wolnych Marchii, Kaiten, w hedonistycznej orgii narcyzmu i przepychu.

Były Wicehrabia Khedra spędził większość swego życia jako szanowany władca, sławiony za swą mądrość. Jednak później zaczął się zmieniać, rozpoczynając budowę ogromnego koloseum, gdzie wybrani przez arystokratów czempioni rywalizowali o dumę i chwałę. To, co początkowo było dostarczającą rozrywki zabawą, szybko stało się wielkim i krwawym widowiskiem, przerywanym zagranicznymi przedstawieniami. Pośledniejsza szlachta Kaiten przestałą załatwiać swoje spory w sądzie, zamiast tego mniejsze i większe problemy rozwiązywano za pomocą miecza, ku uciesze coraz bardziej łaknącego krwi motłochu.

Siostrzeniec Wicehrabiego, Ravi, wraz z towarzyszami odkrył źródło dziwacznego zachowania Khedry: Wicehrabia został opętany przez potężnego demona Pychy i stał się plugawcem. Owi herosi byli w stanie pokonać demona w straszliwej konfrontacji, a w jakiś tajemniczy sposób również ty się tam znalazłeś, aby ich wesprzeć w walce.

Obecnie Ravi jest Wicehrabią Kaiten, a ty jednym z jego najbardziej zaufanych sojuszników. Kiedy tajemnicze wydarzenia zaczynają spotykać jego syna Eitona, jesteś jedyną godną zaufania osobą, która może go ocalić.

Nim swą premierę będzie miał Dragon Age II, powróć do Thedas w Dragon Age Legends na Facebooku. Walcz z demonami i mrocznymi pomiotami ramię w ramię z przyjaciółmi w tej napakowanej akcją, strategicznej grze RPG. Stań się Legendą!

Informacje o wersji Beta:

Co to Dragon Age Legendy?

Dragon Age Legendy to nowa gra facebookowa z serii Dragon Age.

Jakie są wymagania dotyczące Bety Dragon Age Legendy?

Konto BioWare / EA, zapisanie się do Dragon Age Newsletter, i konto na Facebook.

W jaki sposób skontaktujecie się ze mną, jeśli zostałem przyjęty do Bety Dragon Age Legendy?

Poprzez e-mail podany do BioWare lub EA.

Kiedy się ze mną skontaktujecie?

Przed rozpoczęciem betatestów w styczniu 2011.

Jak zarejestrować się w wersji beta?

Jeśli spełniasz powyższe wymagania możesz zarejestrować się poniżej.

Dołącz już dziś!

niedziela, 08 styczeń 2012 19:04 Napisał