• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Dragon Age: Journeys

Dragon Age Journeys to gra flashowa 2-D osadzona w świecie Dragon Age. Jest ona przeznaczona dla jednego gracza i zawiera trzy rozdziały. Ethan Levy, producent EA 2-D opisuje ją jako taktyczny RPG. Znajdują się tam klasy, zaklęcia, talenty, efekty dźwiękowe i muzyka wzięta bezpośrednio z Dragon Age: Początek.

 

Fabuła:

Bohater gry Journeys rozpoczyna w Głębokich Ścieżkach. Znalazł się tam z różnych powodów, w zależności od swojej rasy i przeszłości.
Lśniący Emisariusz. Bez względu na powód, drużyna bohatera zostaje zaatakowana przez lśniącego Emisariusza Hurloków, Ogra i nieco Mrocznych Pomiotów. Towarzysze bohatera umierają, ale jemu samemu udaje się ledwo ujść z życiem i uciec do Orzammaru.

Po uleczeniu przez Uzdrowiciela dusz imieniem Ardum, bohater znów wraca na Głębokie Ścieżki, w poszukiwaniu Strażnika zwanego Martine.

Cała trójka musi zdobyć uznanie niektórych mieszkańców Orzammaru, by móc porozmawiać z Królem i poinformować go o nowym zagrożeniu. Podczas tego zadania do drużyny dołącza się nowy członek, bard Ryanth.

W końcu, podczas zadania zleconego przez przestępczą lord Sarię, gdzie mamy dowiedzieć się, co stało się z jej przemytnikami diamentów, drużyna spotyka lśniącego Emisariusza w pobliskiej kopalni diamentów. Emisariusz umieścił tam mnóstwo kopiących Mrocznych Pomiotów dla jakiegoś nieznanego powodu. Ponieważ był osłabiony przez zasilanie swoich kopiących maszyn, drużynie udaje się pokonać Emisariusza, któremu jednak udaje się uciec. Bohater zamyka wykopaliska emisariusza, zastanawiając się, czego tak naprawdę tam szukał...

niedziela, 08 styczeń 2012 19:14 Napisał