• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Dragon Age: Zamaskowane Imperium

Wyrusz do najciemniejszych i najbardziej zabójczych części Orlais, gdzie dworskie tytuły znaczą mniej niż siła ostrzy.

 

"Cesarzowa Orlais, Celene, zasiadła na tronie tego najpotężniejszego kraju Thedas dzięki swojej mądrości, sprytowi i bezwzględnym manipulacjom. Teraz, imperium, które wprowadziła w wiek oświecenia zagrożone jest z wewnątrz przez zbliżającą się wojnę pomiędzy templariuszami a magami, a także bunty wybuchające wśród poniewieranego społeczeństwa elfów. Aby ratować Orlais, Celene musi utrzymać tron nie zważając na koszty.

Posiadając legendarne zdolności Orlezjańskich Kawalerów, Wielki Książę Gaspard zwyciężył w niezliczonych bitwach, walcząc w imieniu imperium oraz cesarzowej. Czy jednak walczył na próżno? Gdy zawodzi Krąg a chaos się rozprzestrzenia, Gaspard zaczyna wątpić czy dyplomatyczne podejście Celene do problemu magów, czy nawet elfickiego powstania zapewni krajowi bezpieczeństwo. Może nadszedł czas na nowego przywódcę, takiego, który żyje według zasad Kodeksu Kawalerów, po to tylko, aby Orlais znów stało się silne.

Briala jest służką Celene od czasu, gdy obie były małymi dziećmi, a teraz subtelnie wykorzystywała swoją pozycję aby pomagać elfom w całym Orlais. Jest ona powiernicą Celene, szpiegiem, oraz kochanką, lecz gdy polityka zmusza Celene do wyboru pomiędzy prawami ludu Briali a tronem Orlais, to Briala musi podjąć decyzję komu jest tak naprawdę lojalna.

Zawierane są przymierza i łamane są obietnice, gdy Celene i Gaspard walczą o tron Orlais. W końcu jednak, to elfy ukrywające się po lasach i głodujące w Obcowiskach mogą zadecydować o przyszłości zamaskowanego imperium".

Drugi opis:

"W czwartej powieści osadzonej w uniwersum Dragon Age fabuła kręci się przede wszystkim wokół zmagań z przeciwnościami losu. W przeszłości Cesarzowa Orlais, Celene, cieszyła się władzą dzięki intrygom i mądrze zawieranym sojuszom, ale teraz ta równowaga została zachwiana. Bria, jej największa sojuszniczka, zawarła pakt z Gaspardem, najgroźniejszym politycznym rywalem Celene. By przetrwać i ocalić królestwo, cesarzowa musi uciec się do radykalnych środków".

Data wydania: 2014
Tytuł oryginału:

Dragon Age: The Masked Empire

 

piątek, 29 marzec 2013 21:31 Napisał