• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Dragon Age Keep - nowe poprawki

Deweloperzy odpowiedzialni za aplikację Dragon Age: Keep, poinformowali nas o nowej aktualizacji, która została wprowadzona wczoraj. Wśród wymienionych rzeczy możemy przeczytać, między innymi, o udostępnianiu IPH czy odkryciu spoilerów z DLC.

Witajcie! Mamy dla was prezent w tym świątecznym sezonie - aktualizację Keep z niektórymi funkcjami, o które już nas pytaliście.

Oto co nowego:

  • Przełącznik związany ze spoilerami DLC. Każde DLC ma teraz swój własny przełącznik. Znajdziecie go w tym samym miejscu, w którym znajduje się przełącznik Inkwizycji - wystarczy kliknąć ikonę globusa, a następnie zakładkę.
  • Udostępnianie Interaktywnego Podsumowania Historii (IPH). Od teraz możecie się nią podzielić bez konieczności dzielenia się całym stanem świata. Instrukcję jak to zrobić znajdziecie poniżej.
  • Dodano Łupy Qunari i Awarskie Łupy do sekcji Kariera.
  • Poprawiono błędy.

Wesołych Świąt!

Zespół Keep

Jak udostępnić IPH:

  1. Załaduj swój pożądany stan świata do Arrasu (ewentualnie stwórz nowy).
  2. Kliknij na ikonę globusa w prawym górnym rogu, a następnie przycisk "Podziel się".
  3. Pojawią się dwie zakładki. Kliknij na tę po prawej, która głosi: "Podziel się IPH".
  4. Możesz podzielić się IPH poprzez kopiowanie/wklejanie bezpośredniego linku lub udostępnić na jednej z wymienionych stron społecznościowych klikając na ikonę.

Uwaga: Możesz przeglądać IPH bez konieczności logowania się do Keep, ale jeśli chcesz zapisać go potem jako stan świata musisz się zalogować.

Jak Wam się podobają nowe funkcje? Dajcie nam znać.

środa, 09 grudzień 2015 13:00 Napisał