• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

BioWare rozdaje promocyjne DLC z "Początku" i Dragon Age II

Dragon Age II Dragon Age II
Mam dobre wieści dla osób, które lubią DLC. BioWare poinformowało nas, że udostępnili wszystkie promocyjne dodatki z przedmiotami, jakie wydali do Dragon Age: Początek i Dragon Age II. Jeśli zainteresowała Was ta wiadomość, to jej dalsza część jest jeszcze ciekawsza. W skład prezentu świątecznego wchodzą tzw. "Nagrody dla Fanów", które rozdawano podczas San Diego Comic Con 2011!

Mam dobre wieści dla osób, które lubią DLC. BioWare poinformowało nas, że udostępnili wszystkie promocyjne dodatki z przedmiotami, jakie wydali do Dragon Age: Początek i Dragon Age II. Jeśli zainteresowała Was ta wiadomość, to jej dalsza część jest jeszcze ciekawsza. W skład prezentu świątecznego wchodzą tzw. "Nagrody dla Fanów", które rozdawano podczas San Diego Comic Con 2011! Mowa o Krysztale Ogniskującym z Arlathanu, Obręczy Skradzionych Cieni i Herbie Rodu Hawke.

Jeżeli chcecie odebrać swoją paczkę to zapraszam pod ten link (wystarczy wybrać odpowiednią platformę). W rozwinięciu znajdziecie szczegółowe opisy przedmiotów wchodzących w skład Nagród dla Fanów.

Herb Rodu Hawke

+ 9 do obrony

+ 1 do pancerza

Niewrażliwość na odrzucenie

Obręcz Skradzionych Cieni

+ 1 do zręczności

+ 2 do prędkości regeneracji many/ wytrzymałości

Premia do rozbrajania pułapek

Premia do otwierania zamków

Kryształ Ogniskujący z Arlathanu

+ 19 do many/ wytrzymałości

+ 2 do prędkości regeneracji many/ wytrzymałości

- 7 do poziomu zagrożenia

Kiedy już uciekniesz przed bezpośrednim zagrożeniem, udaj się do domu, by znaleźć nową nagrodę w swoim kufrze.

Aktualizacja:

Oto lista DLC, które dostaniecie:

Dragon Age: Początek:

Obrączka Pamięci, Talizman Dzikiego Wilka, Pas Przywódcy Gildii, Ognista Obrączka, Dalijski Pierścień Obietnicy, Pawęż Prawdziwego Króla, Ostrze, Wiele kieszeni Embri, Łuk Bregana, Hełm Głębi, Szczęśliwy Kamień, Łapa Lwa, Perła Pomazańca, Znak Czujności, Amulet Maga Wojny i Nikczemna Przysięga.

Dragon Age: Początek - Przebudzenie:

Pawęż Prawdziwego Króla, Łuk Bregana, Perła Pomazańca.

Dragon Age II:

Kostur Parthalana, Naszyjnik Porannego Mrozu, Kryształ Ogniskujący z Arlathanu, Pas Wielkiego Lorda, Antiviańska Garotta, Obręcz Skradzionych Cieni, Głęboka Zieleń, Herb Rodu Hawke, Pierścień Szeptów, Aura wiary, Amulet Popiołów, Buty Lodowych Pustkowi, Ostrze Pustki, Lew z Orlais, Niebieski Płomień Dury, Moc Evra, Pas z trofeami Evra, Odległe Klify Kirkwall, Zrozumienie, Brzytwa Hayder'a, Rodzinny herb Ivo, Lament Lothering, Okowy i O Rzeczach Ocalonych.

Aktualizacja 2:

Wypowiedź przedstawiciela BioWare:

"Ha, uwielbiam was. To miało działać tylko przez chwilę, tak aby pozwolić nam dokonać ostatnich testów zanim wszystko ogłosimy. Powinienem był wiedzieć, że sami to odnajdziecie. Niemniej, wesołych wcześniejszych Świąt.

To wszystko jest na poważnie i jeszcze dziś wszystko ogłosimy oficjalnie. Aktualnie, strona jest uaktualniana tak aby informować, które przedmioty otrzymacie. Generalnie jest tam wszystko to co możemy dać a co udostępnialiśmy kiedyś w promocjach.

Pamiętajcie o kilku rzeczach: Nie wszystkie przedmioty zostały wypuszczone na wszystkie platformy. Dodatkowo, jeśli chodzi o PC upewnijcie się, że macie zainstalowane najnowsze patche, pobrane ręcznie ze strony, a także macie pobrane i zainstalowane dodatki z tymi przedmiotami, które wymagają instalacji (wszystkie informacje znajdują się na stronie). Na konsolach, upewnijcie się, że macie dostęp do sieci i, ze gra zaloguje się do konta EA przynajmniej raz po dodaniu przedmiotów do konta".

Fernando Melo, Dyrektor ds. rozwoju online marek Dragon Age/Mass Effect

piątek, 07 grudzień 2012 09:39 Napisane przez  Ilidan, Phobos