• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

Zakończono pracę nad Dragon Age II. Co dalej z marką?

Niestety, ale jak donosi Mark Darrah, studio BioWare oficjalnie zakończyło pracę nad sequelem Dragon Age. Chociaż druga cześć pozostawiła wiele niewiadomych, to niestety na dalszą historię będziemy mieli poczekać. Gra nie doczeka się nawet DLC jak i pudełkowego dodatku. W rozwinięciu znajdziecie więcej informacji.

BioWare skupiło się teraz na jakimś wielkim projekcie związanym z marką.


Jak sami mówią :

Jesteśmy skupieni na następnym dużym projekcie spod znaku Dragon Age.

Dowiedzieliśmy się, że cały zespół został w całości przeniesiony to Następnej Rzeczy.

Co ciekawe studio planowało wydać dodatek do Dragon Age II. Dokładniej chodzi o plotkę z San Diego Comic Con, gdzie twórcy ubrani byli w tajemnicze koszulki z napisem: _ _ _ _ _ _ D, _ _ R _ _ . Gdzie fani wypełnili luki i powstał: Exalted March. Niestety postanowili skupić się na ważniejszych rzeczach.

Oto oficjalna wypowiedź producenta wykonawczego - Marka Darraha:

Cześć wszystkim,

W zeszłym tygodniu obchodziliśmy pierwszą rocznicę premiery Dragon Age 2. Chciałem podzielić się z Wami kilkoma wiadomościami na temat Dragon Age i chociaż nie mogę zdradzić zbyt wiele, to chcę wam nakreślić, czego możecie się niedługo spodziewać.

Po pierwsze, marka Dragon Age ma już milion "Lubię to!" na Facebooku! To było dla nas wyjątkowo miłe przypomnienie, że są ludzie, którzy czerpią przyjemność z przemierzania uniwersum Dragon Age. Chciałem Wam od nas wszystkich przesłać ogromne podziękowania.

Następną sprawą jest to, iż wyszedł nowy bardzo przydatny patch do DAII, poprawiający wiele błędów, o których powiadomili nas gracze na forum. Dziękujemy tutaj tym osobom, które zgłosiły błędy, co pomogło nam poprawić grę.

Dalej będziemy mieć na oku wszelkie błędy, jakie zgłoszone zostaną przez graczy DAII i będziemy wspierać społeczność. Teraz nasza ekipa zajmie się następna fazą przyszłości Dragon Age'a.

Z pewnością słyszeliście plotki, których niestety nie mogę skomentować. Mogę jednak powiedzieć, że dużo myślimy o Dragon Age - czym jest i czym może się stać. W ciągu minionych 12 miesięcy spędziliśmy dużo czasu, przeglądając skarbnice gier BioWare, szukając nowych możliwości, które sprawdziłyby się dzisiaj.

Zespół odpowiedzialny za Dragon Age i ja chcemy od was usłyszeć - i to nie tylko na forum, Facebooku czy Twitterze, ale na przykład na PAX w kwietniu - coś, co jest dla nas bardzo ważne, a mianowicie: Co dla Was znaczy Dragon Age? Jak widzicie przyszłość serii? Bardzo chcemy usłyszeć wasze zdanie! Razem z całą ekipą nie możemy się doczekać momentu, kiedy będziemy mogli powiedzieć Wam coś więcej, a póki co, dziękujemy za wsparcie!

Dziękuję,

Mark

poniedziałek, 19 marzec 2012 21:35 Napisał