• EA Games
  • Kolektyw gram.pl
  • Serwis jest częścią kolektywu Gram.pl

Spolszczenie - pobierz!

Podcasty

Przystań Patronuje

Spolszczenie - pobierz!

PAX 2012

Jak co roku na świecie pojawiają się różne imprezy związane z grami wideo. Na pierwszy ogień idzie PAX East (Penny Arcade Expo), który odbędzie się w Bostonie w dniach od 6 - 8 kwietnia. Na imprezie nie mogło zabraknąć przedstawicieli studia BioWare. Twórcy szykują stanowiska swoich produkcji. Panele Kanadyjczyków zostaną poświęcone grze Dragon Age i anime Dragon Age: Świt Poszukiwacza.

Nie wiemy, jednak co dokładnie tam zobaczymy. Czy twórcy zaprezentują nowy dodatek do Dragon Age II? A może to pora na ujawnienie trzeciej odsłony gry? Bądźcie spokojni, obiecuję Wam, że na bieżąco będziemy relacjonować to wydarzenie. Możecie również liczyć na wielkie podsumowanie, jak w przypadku poprzednich targów. W rozwinięciu znajdziecie przetłumaczone szczegóły, wraz z opisem PAX. Podziękowania należą się naszemu redaktorowi Kamiliusowi.

Opis PAX:

Penny Arcade Expo (w skrócie PAX) jest festiwalem o grach organizowanym co pół roku w Seattle i Bostonie. Została założona przez Jerrego Holkinsa i Mike Krahulika, autorów webkomiksu Penny Arcade, ponieważ zapragnęli oni imprezy, która będzie skierowana w równym stopniu do graczy konsolowych, komputerowych i tradycyjnych.

Słowa przedstawiciela BioWare:

Pozdrowienia dla fanów z Bostonu (i tych, którzy chcą przyjechać do Beantown)

Mam przyjemność ogłosić, że Dragon Age będzie częścią Penny Arcade PAX East w Bostonie od 6 do 8 kwietnia. Nie mogę jeszcze zdradzić wam naszych pełnych planów, ale mogę potwierdzić, że będziemy mieć własny panel w Teatrze Manticore w piątek 6 kwietnia od 21:00 - 22:00. Zaraz po nim będzie panel poświęcony serii Mass Effect, więc rozważcie obejrzenie ich obu!

Jak poinformowaliśmy na oficjalnym grafiku PAX, w specjalny sposób będą traktowani fani, którzy przyjdą na panel ubrani jak ich ulubione postacie z Dragon Age.

Więcej szczegółów na temat naszego udziału na PAX będziemy zdradzać w miarę zbliżania się do imprezy. Sprawdzajcie regularnie ten temat.

Do zobaczenia w Bostonie!


Chris Priestly

BioWare i Dragon Age

Teatr Manticore

Piątek, 21:00 - 22:00

Dołącz do twórców i pomysłodawców Dargon Age: Poczatek i Dragon Age 2 podczas gdzie będą oni rozmawiać o serii od strony produkcji. Zdradza też interesujące szczegóły na temat projektów powiązanych, jak seria komiksów od Dark Horse i film anime autorstwa FUNimation, a także najnowsza powieść Dragon Age: Rozłam. Fani ubrani w kostiumy z Dragon Age mogą się spodziewać specjalnego traktowania. Za Ferelden!

Dragon Age: Świt Poszukiwacza

Teatr Manticore

Sobota, 03:00 - 05:30

W świecie, gdzie bitwy toczy się za pomocą mieczy i magii, młoda bohaterka zdobywa chwałę, gdy Templariusze, magowie i smoki upadają. Cassandra, zuchwała i piękna wojowniczka, musi powstrzymać spisek zagrażający najpotężniejszemu religijnemu zakonowi królestwa. Oskarżona o zbrodnie, których nie popełniła i ścigana tak przez wrogów, jak i przyjaciół, Cassandra musi oczyścić swoje imię i opanować gniew, aby ocalić świat i zająć swoje miejsce wśród legend.

Czas trwania: około 90 minut.

sobota, 03 marzec 2012 01:38 Napisał